Zobacz dlaczego warto uczyć się języka w Anglii!

Zastanawiasz się jak najszybciej nauczyć się angielskiego? Jedną z ciekawszych możliwości jest wyjazd do kraju w którym ten język jest używany. Kontakt z żywym językiem jest nieoceniony.
Jeżeli zdecydujemy się na kurs angielskiego na Wyspach Brytyjskich mamy gwarancję codziennego z nim kontaktu. Podstaw języka czy gramatyki będziemy mięli okazję nauczyć się w toku kursu, natomiast kontakt z ludźmi poza kursem pozwoli osłuchać się z językiem, poznać zwroty używane potocznie oraz przełamać barierę językową, jeżeli ktoś ma z tym problem. Oczywiste jest, że języka potocznego możemy nauczyć się tylko wśród osób na co dzień się nim posługujących, kiedy jesteśmy nim zewsząd otoczeni. Przebywanie w środowisku obcojęzycznym zdecydowanie poprawia naszą płynność w mówieniu, doskonali rozumienie ze słuchu, przyczynia się również do poprawy wymowy.
Taki wyjazd będzie szczególnie pomocny dla osób, które podstawy języka mają już opanowane i są w stanie się w nim komunikować, jednak nawet osoby zaczynające przygodę z nowym językiem na pewno wiele się nauczą.
Nie można zapominać, że poza nauką języka, wyjazd daje nam również możliwość poznania kultury oraz zwyczajów danego kraju. To niepowtarzalna okazja do poznania także historii, obejrzenia najważniejszych zabytków i atrakcji jakie dany kraj oferuje i wzbogacenia swoich doświadczeń.
Z nami, możesz uczyć się angielskiego w samym sercu Londynu! Szkoła językowa East London School of English posiada bardzo bogatą ofertę kursów, również wakacyjnych.
Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jakie oferuje :
http://elsenglish.com/

else 1    57f46c3ee4a00ddb3df5a95fc8aab35f

Do East London School of English szybko dojedziesz londyńskim tube:) Wystarczy wysiąść na stacji metra Aldgate East i przejść spacerem 5 minut.
Do East London School of English szybko dojedziesz londyńskim tube:) Wystarczy wysiąść na stacji metra Aldgate East i przejść spacerem 5 minut.

Trafalgar Square, London

Tower bridge with autumn leaves, London
Tower bridge with autumn leaves, London
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s